Piecyk na pellet La Nordica Extraflame Klaudia Plus 5.0 Evo 8,0 kW

klaudia-plus-5-evo-bialy.webp
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 10 490,00 zł

Cena regularna:

10490.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 0
Kod produktu: Klaudia Plus 5.0 Evo

Opis

Piecyk na pellet La Nordica Extraflame Klaudia Plus 5.0 Evo 8,0 kW

 

Klaudia Plus 5.0 Evo to klasyczny piec na pellet z kanałem rozprowadzającym ciepło, łączący ponadczasowe wzornictwo z solidną żeliwną konstrukcją paleniska. Malowana stalowa okładzina z blatem wyłożonym kafelkami nadaje urządzeniu ciepły, domowy charakter, a niezależny kanał umożliwia ogrzewanie sąsiednich pomieszczeń na odległość do 8 metrów. To wszechstronne rozwiązanie do codziennego, ekonomicznego ogrzewania mieszkań i domów.

Cechy:

  • Ceramiczna świeca żarowa
  • Żeliwne palenisko, drzwiczki i ruszt
  • Wodoszczelny zbiornik na pellet
  • Promieniujący powierzchniowy wymiennik ciepła
  • Wyjmowana szuflada na popiół
  • Kanał rozprowadzający ciepło sterowany termostatem, z możliwością wyłączenia

Dane techniczne:

  • Moc nominalna: 3–8 kW
  • Ogrzewana kubatura: 229 m³
  • Sprawność: 92–93%
  • Sprawność sezonowa: 80%
  • Zużycie paliwa: 0,7–1,8 kg/h
  • Pojemność zbiornika: ok. 15 kg
  • Wymiary (szer. / wys. / głęb.): 498 × 1017 × 575 mm
  • Waga: 105 kg
  • Średnica wylotu spalin: 80 mm (tył / góra)
  • Średnica i położenie wylotu kanału: 80 mm
  • Liczba i długość kanałów: 1, do 8 m
  • Wylot wentylacji: frontowy
  • Klasa energetyczna: A+

Zaawansowane technologie:

  • Easy Setup: Funkcja umożliwia szybkie i łatwe skalibrowanie pieca do większości rodzajów pelletu dostępnych na rynku. Pozwala zoptymalizować proces spalania i uzyskać wysoką wydajność pracy niezależnie od stosowanego paliwa.
  • Easy Control: System dostosowuje pracę pieca do indywidualnych cech instalacji, uwzględniając różnice w budowie przewodu kominowego i doprowadzeniu powietrza z zewnątrz. Ogranicza ryzyko kondensacji, poprawia jakość spalania oraz wspomaga utrzymanie czystości szyby.
  • FPC+: Rozszerzony system kontroli spalania, który utrzymuje stały dopływ powietrza do komory spalania, zapewniając stabilne parametry pracy nawet przy zmiennych warunkach instalacyjnych. Dodatkowo rozpoznaje nieprawidłowe sytuacje i wprowadza urządzenie w stan bezpieczeństwa.
  • Air Zone Control: Funkcja przeznaczona dla pieców z dedykowanym silnikiem kanału. Po osiągnięciu zadanej temperatury w pomieszczeniu z piecem kieruje maksimum mocy cieplnej do strefy kanałowej, zapewniając komfort w ogrzewanych pomieszczeniach i ograniczając zużycie energii.
  • Pro Air Setup: Funkcja umożliwia wybór jednego z czterech trybów pracy wentylacji: Off, Quiet, Regular lub Boost. Pozwala wyłączyć wentylator, ograniczyć hałas, korzystać z ustawień standardowych albo zwiększyć przepływ powietrza w celu szybszego rozprowadzenia ciepła w pomieszczeniu.

Montaż i wsparcie:

Piecyki dostarczane są na paletach z instrukcją montażu. Oferujemy możliwość profesjonalnego podłączenia oraz doradztwo techniczne. Rury przyłączeniowe i materiały montażowe należy zamawiać osobno. Aby zachować gwarancję, montaż powinien być wykonany zgodnie z zaleceniami producenta. Urządzenie powinno być instalowane przez osoby posiadające odpowiednie uprawnienia oraz zgodnie z obowiązującymi normami kominowymi.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 1 000,00 zł.
Promocje
Piec na pellet Eva Calor Sofia 9 kW z nadmuchem
Piec na pellet Eva Calor Sofia 9 kW z nadmuchem

8 590,00 zł

Cena regularna: 11 590,00 zł

Najniższa cena: 8 590,00 zł
Piecyk na drewno La Nordica Asia BII 6 kW
Piecyk na drewno La Nordica Asia BII 6 kW

4 990,00 zł

Cena regularna: 6 525,00 zł

Najniższa cena: 4 990,00 zł
Piec na pellet Eva Calor Irma 9 kW z DGP
Piec na pellet Eva Calor Irma 9 kW z DGP

6 490,00 zł

Cena regularna: 9 490,00 zł

Najniższa cena: 6 490,00 zł
Piec kominek wolnostojący na drewno Thermorossi Sofia Easy
Piec kominek wolnostojący na drewno Thermorossi Sofia Easy

4 590,00 zł

Cena regularna: 6 490,00 zł

Najniższa cena: 6 490,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl